Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Hiremco güncelleme

Bumblebee

Yeni Üye
Reaction score
2
V8d cihazım var yeni güncelleme gelmiş v90 bende çıkmıyor neden olabilir

osmanke

BELKİ SARAYIMIZ YOKTU AMA BİZ HEP KRAL,DIK
Yönetici
Kurucu
Reaction score
3,642
Web sitesi
turkvod.com
Bumblebee internetin bağlımı

hiremco gt turbo v8 hd yazılım yükleme şifre aktivasyonu

HİREMCO TURBO YAZILIM GÜNCELLEME

Hiremco Turbo Serisi Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır... * Turbo * Turbo Plus * GT Turbo * GT Turbo V8 * GT Turbo V8D * Turbo 4K HİREMCO TURBO PICON LİSTESİ https://youtu.be/sXd-qN5BwvY

Bumblebee

Yeni Üye
Reaction score
2
Öyle yaptım olmadı wifi önceden gözüküyordu şimdi güncelleme telden yaptım ip girerek rest atsam düzelirmi

osmanke

BELKİ SARAYIMIZ YOKTU AMA BİZ HEP KRAL,DIK
Yönetici
Kurucu
Reaction score
3,642
Web sitesi
turkvod.com
Öyle yaptım olmadı wifi önceden gözüküyordu şimdi güncelleme telden yaptım ip girerek rest atsam düzelirmi
bu cihazdan ben kullanmadım arkadan pover düğmesi varsa kapat aç yada fişini çıkar tak düzelebilir wifi,ni kontrol et bazen cihazlar elektirik kesintilerinde wifi görmeyebiliyor çıkar tak wifi bölümünü aç yenileme tuşu varsa yenile şifren silinmişse yeniden şifreni gir wifi,i çalışmıyorsa ip adresi,ni nasıl gireceksin resetliyeceksin bak tanıtım videosu var buna göre yap.
Hiremco Gt Turbo V8D Tanıtım ve İnceleme Videomuz - Eksen Uydu

Üst Alt