Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

SimpleTV son sürüm SimpleTV 0.5.0 b10 SON

Katılım
8 Ağu 2020
Mesajlar
3
Reaction score
1
Puanları
3
erhankilicay@windowslive. opps bu nedir bu nasıl bir cevaptır insan bir eline sağlık,teşekkürler der tüm arkadaşlar için diyorum lütfen cevaplar anlaşılır şekilde olsun.
Neden opps dediğimi indirme linkine tıklayınca görürsünüz. Gene de elinize sağlık samimiyetinize inandığım için:)
 

kombi

Yeni Üye
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
1
Reaction score
0
Puanları
1
Yaş
62
mail listemize katılın
En son yazılım sürümleri, haberler, yazılım indirimleri, fırsatlar ve daha fazlası ile güncel kalın.
Abone ol
Ücretsiz indirin
(192.57 MB) Güvenli ve Güvenli

SimpleTV 0.5.0 b10 sürümünü indirin

SimpleTV
13 Kasım 2019 - % 100 Güvenli - Freeware
SimpleTV , çalma listelerinizi daha iyi organize etmenize, akışları kaydetmenize ve multimedya dosyalarını tek bir sezgisel arayüzden oynatmanıza yardımcı olabilecek modern bir İnternet TV oynatıcı uygulamasıdır. Birçok kullanıcı, çeşitli web sitelerinde dünya çapında ücretsiz TV yayınları bulmaya çalışırken, bu tür yayınlara tek bir uygulamanın içinden erişmeniz, oynatma listenizi tamamen düzenlemenize ve akışlara kendi hızınızda göz atmanıza yardımcı olabilir.

Piyasadaki birkaç yıl sonra, ücretsiz SimpleTV uygulaması en iyi TV içeriğini izlemenin en iyi yollarından biri olduğunu kanıtladıDünyanın heryerinden. Tüm uygulama, dünya çapında topluluktan birçok öneri uygulayan ve uygulamanın deneyiminin temelini ve uygulamaların multimedya özelliklerini temel alan birçok kullanıcı öğesini geliştiren bir geliştirici tarafından yapılmıştır.

Kurulum ve Kullanım

Simple TV çevrimiçi olarak taşınabilir bir uygulama olarak dağıtılır, yani otomatik bir yükleyici ve kaldırıcıya sahip değildir, Windows Başlat menüsüne / ekranına entegre olmaz ve Windows kayıt defterinde iz bırakmaz . Bu yaklaşım, taşınabilir USB başparmak sürücüleri de dahil olmak üzere bu uygulamayı yerel depolama alanınızdaki herhangi bir yerden açmanıza olanak tanır ve bu uygulamayı hareket halindeyken kullanılabilir hale getirir.

Uygulamayı ilk kez çalıştırdığınızda, ekranın merkezi alanını multimedya oynatmaya bırakan sezgisel bir arayüzle karşılanacaksınız, altta multimedya oynatmayı kontrol etmek için ayrıldı, üstte bir dizi açılır menü var (Dosya , Kontrol, Oynatma Listesi, Kayıt, Seçenekler, Görünüm, EPG, Güç, Altyazı, Video, Ses, Araçlar, Yardım ve Ek) gibi tüm kullanılabilir özelleştirme seçeneklerine ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Uygulamanın en çok övülen bölümlerinden biri, yalnızca oynatma listeleri oluşturmak ve değiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda dahil edilen akış girişlerinin her birini düzenleyebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz Oynatma Listesi yöneticisidir. Bu, gerçekten özelleştirilmiş çalma listeleri oluşturmanıza ve hatta özel akış kaynakları eklemenize olanak tanır. SimpleTVayrıca yerel dosyaların oynatılması, yer imleri, video akışının yerel olarak kaydedilmesi için destek , PC'lerinizin güç seçeneğini kontrol etme yeteneği (Uyku veya Kapatma başlatma), altyazı desteği, klavye kısayolları, ebeveyn kontrolü ayarları gibi diğer birçok özellik için tam desteğe sahiptir . , ve dahası.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

  • Ücretsiz çevrimiçi TV yayınlarını izlemek için hepsi bir arada uygulama.
  • PC'nizde dünyanın her yerinden en iyi TV içeriğinin keyfini çıkarın.
  • Bireysel akışlarda veri düzenleme desteği ile tam çalma listesi yöneticisi.
  • Tamamen taşınabilir, USB parmak çubuklarında kullanımla uyumludur.
  • Yerel video medya oynatma desteği.
  • Yerel depolamada akışları kaydetmek için entegre destekler.
  • Altyazılar, klavye kısayolları, PC güç seçenekleri, ebeveyn kontrolleri ve daha fazlası için tam destek .
  • Hafif ve kullanımı kolaydır.
  • Windows işletim sisteminin tüm modern sürümlerinde (7, 8, Vista ve 10) kullanım için optimize edilmiştir.
  • % 100 ÜCRETSİZ!
Not : .7z dosyalarını açmak için 7- Zip'i yükleyin.


SimpleTV Son Sürümünü İndirin
arkadaşlar link ölü haberiniz olsun
 
Üst Alt