Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gençler tekrar merhaba ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy

Yeni Üye
9 Haz 2023
9
16
3
64
izmir
Biz, bizim forumda sevgili @osmanke ile bu konuda gırgır-şamata ile muhabbet ederken tekrar üye oldum şimdi :) Eee, nerede kalmıştık :coffee: ,bu arada geçmiş olsun diyorum forum adına, demek ki açık var yazılımda,dikkatli olmakta fayda var 👍

slowfood Çevrimdışı

slowfood

Yeni Üye
9 Haz 2023
6
13
3
44
Uzay
Ayrıca konu kalabalığı yapmadan bir selamda ben vermek isterim izninizle. Herkese hayırlı cumalar dilerim.

Saldırı ile ilgili geçmiş olsun dileklerimizi de iletiriz.

slowfood Çevrimdışı

slowfood

Yeni Üye
9 Haz 2023
6
13
3
44
Uzay
Bu arada @osmanke üstad ve @Karakus üstadla bir tespitimi paylaşmak isterim. Ana sayfadaki widgetlarda geçen TURKVOD PLUGINS bilgilendirme linkleri 404 yönlendirmesiyle sonuçlanıyor. Mutlaka bilginiz vardır ama üyelerin ilk dikkatini çekenlerden biri olması adına paylaşmayı uygun gördüm.

teraspy Çevrimdışı

teraspy

Yeni Üye
9 Haz 2023
9
16
3
64
izmir
Bu arada @osmanke üstad ve @Karakus üstadla bir tespitimi paylaşmak isterim. Ana sayfadaki widgetlarda geçen TURKVOD PLUGINS bilgilendirme linkleri 404 yönlendirmesiyle sonuçlanıyor. Mutlaka bilginiz vardır ama üyelerin ilk dikkatini çekenlerden biri olması adına paylaşmayı uygun gördüm.
Bende link açılmıyor, bana link ver bakayım

slowfood Çevrimdışı

slowfood

Yeni Üye
9 Haz 2023
6
13
3
44
Uzay
Bende link açılmıyor, bana link ver bakayım
Hemen Sayın Emmi, buyrun;

osmanke Çevrimdışı

osmanke

BELKİ SARAYIMIZ YOKTU AMA BİZ HEP KRAL,DIK
Yönetici
Kurucu
7 Haz 2019
3,034
8,606
113
59
TR,İSTANBUL
Değerli dostlarım tekrar hoş geldiniz hayırlı olsun yarın karakus dostumuz bakacaktır -bilgilendirme için teşekkürler(y)

I Çevrimdışı

iori86

Yeni Üye
9 Haz 2023
3
4
3
Türkiye
herkese merhaba ben yeni katıldım kodi hakkında bilgim sıfır nasıl kullanabilirim okuyup öğrenebileceğim bir kaynak var mı acaba, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici