Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YENİ CİHAZ TAVSİYESİ

osmanke Çevrimdışı

osmanke

BELKİ SARAYIMIZ YOKTU AMA BİZ HEP KRAL,DIK
Yönetici
Kurucu
7 Haz 2019
3,053
8,631
113
59
TR,İSTANBUL
Değerli turkvod dostları şu günlerde güzel haberler aldım benim,de uzun süredir vip üyeliğini yaptığım bir forum dostlarımızdan olağan üstü bir perponmans sergileyecek bir cihaz çıkmak üzere bu dostlarımızdan biri digimiy ve aynı zamanda kahraman elektronik sahibi ve büyük destekçisi memoli 1478 usta bu çalışmanın mimarlarından,dır memoli üstat özellikleri şu şekilde sıralamış ve eklenecekler,de var. buradaki bazı dostlarımızda bunu duymuştur sanırım çünkü onlarında bu forumda üyelikleri var.
arkadaşlar haziran ayında yeni modeller çıkacaktır

1: auto ccam havuz sistemi eklendi mevcut bu sistem ile cihaza sağda solda server aramanıza gerek yoktur sürekli auto içine server injet etmektedir
2: multi stalker eklendi aktif şuan bu sistem ile internette yüzlerce verilen stb emu kodlarını cihazınızda çalıştırma ve kullanma özelliği sunar
3: stalker v3 alt yapısı şuan aktif bu sistem sadece bu cihazda olacaktır unc listeleme bloklanmış adresleri açabilme özelliğine sahiptir
4: Autrol sistem aktif Bu sistem ile seç yükle kullan özelliği taşımaktadır autrol sistemde oscam güncelle oscam key güncelle kanal listesi güncelle iptv seç yükle izle vod xtream default ve daha bir sürü seçeneği kullanıp yükleme özelliğine sahip olacaktır
5: Auto bis aktif bu sistem ile keyleri tek tuş ile anlık güncelleyebiliyorsunuz
6: Dolby ses desteği aktif
7: Oscam sistem aktif
8: Programsız akıllı telefondan ve pcden tüm özelliklerini kullanma özelliği remote control
9: Turk vod ve yanında tüm site modülleri aktif
10: Kanal picon kullanım ve yükleme özelliği
12: Açık kaynak kodlu yazılım geliştirmeye açık
13: flash xp den ve webden cihaza bağlanma ve yönetme özelliği
14: Logo değiştirme özelliği istediğiniz resmi açılışa ekleyebilirsiniz
bu cihaza kendi tasarladığım multi stalker v3 alt yapısı ekledim
piyasanın en kral boxu diye tanımlanan mibox cihazın çalıştıramadığı stalkerleri cihaz saniyede
listeleyip açacaktır bu sistem dünyada ilk ve sadece bu cihaza kullanıldı sistemin tamamı bana aittir
hiçbir modelde bu sistem yoktur mibox cihazı olan varsa buyursun beraber test edebiliriz

arkadaşlar server havuz sistemi yapıldı uzun yıllar server sorunu yaşanmaması için depo yapıldı
ve autrol olarak php auto sistem okuma özelliği eklendi sistem test edildi gerekli yenilikler yapılıyor
az kaldı
auto powervu özelliği eklenmiştir auto olmayan kanalları tek tuş ile güncelleme özelliği eklendi
yanına bilgi barı eklendi yani her yenilemede 1 tık bilgi verecek 2 nci tıklamada keyleri güncelleyecek
yani 2 sistem bir arada özel bir php kodlama ilşe 2 işide hallettik şimdiden h.olsun

Manuel mach degistirme ozelligi eklenmistir test ok

yeni sürpriz özellik daha kazandırıyorum bunu cihaz çıkacağı hafta açıklayacam
şuan hiçbir cihazda olmayan özellikler eklendi 4k için daha çok erken ben 4 k yayınlarını farklı yöntemlerle açacam
herşey 2 haftada belli olacaktır az kaldı birazdaha bekleyin

kumanda ile açılış resmi değiştirme özelliği eklendi h.olsun
absat sky italy polsat crfy csat paketleri oktur h.olsun

kumanda ile açılış resmi değiştirme özelliği eklendi h.olsun
absat sky italy polsat crfy csat paketleri oktur h.olsun

cihaz haftaya videolu anlatımı yapılacaktır
kendilerine bu çalışmalar için teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum .
yeni cihaz alacak arkadaşlara,da bu tanıtım,dan sonra karar vermelerini ve diğer cihazlarla performans karşılaştırması yapmalarını tavsiye ederim.

M Çevrimdışı

Medeni

Yeni Üye
5 Haz 2020
10
2
3
cihazın adı ...nerede satılır.nasıl alınır.teşekkürler

osmanke Çevrimdışı

osmanke

Yönetici
Kurucu
7 Haz 2019
3,053
8,631
113
59
TR,İSTANBUL
cihazın adı ...nerede satılır.nasıl alınır.teşekkürler
kendilerine bu çalışmalar için teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum .
yeni cihaz alacak arkadaşlara,da bu tanıtım,dan sonra karar vermelerini ve diğer cihazlarla performans karşılaştırması yapmalarını tavsiye ederim.

M Çevrimdışı

Medeni

Yeni Üye
5 Haz 2020
10
2
3
Teşekkürler...

W Çevrimdışı

webmaxmaster

Yeni Üye
30 May 2020
10
2
3
Spybox s11 ben s10 kullanıyorum herşey var içinde tam bir medya canavarı tavsiye ederim ama s11 çok daha iyi

osmanke Çevrimdışı

osmanke

Yönetici
Kurucu
7 Haz 2019
3,053
8,631
113
59
TR,İSTANBUL
bu cihaza verilen destek hiç bir cihaza verilmeyecek bilginize.

osmanke Çevrimdışı

osmanke

Yönetici
Kurucu
7 Haz 2019
3,053
8,631
113
59
TR,İSTANBUL
arkadaşlar yeni cihaz SUNGATE titan iptv...bir ikigün içinde fiyatıda belli olur...
cihazın ÖZELLİKLERİ...

1: auto ccam havuz sistemi eklendi mevcut bu sistem ile cihaza sağda solda server aramanıza gerek yoktur sürekli auto içine server injet etmektedir
2: multi stalker eklendi aktif şuan bu sistem ile internette yüzlerce verilen stb emu kodlarını cihazınızda çalıştırma ve kullanma özelliği sunar
3: stalker v3 alt yapısı şuan aktif bu sistem sadece bu cihazda olacaktır unc listeleme bloklanmış adresleri açabilme özelliğine sahiptir
4: Autrol sistem aktif Bu sistem ile seç yükle kullan özelliği taşımaktadır autrol sistemde oscam güncelle oscam key güncelle kanal listesi güncelle iptv seç yükle izle vod xtream default ve daha bir sürü seçeneği kullanıp yükleme özelliğine sahip olacaktır
5: Auto bis aktif bu sistem ile keyleri tek tuş ile anlık güncelleyebiliyorsunuz
6: Dolby ses desteği aktif
7: Oscam sistem aktif
8: Programsız akıllı telefondan ve pcden tüm özelliklerini kullanma özelliği remote control
9: Turk vod ve yanında tüm site modülleri aktif
10: Kanal picon kullanım ve yükleme özelliği
11: Açık kaynak kodlu yazılım geliştirmeye açık
12: flash xp den ve webden cihaza bağlanma ve yönetme özelliği
13: Logo değiştirme özelliği istediğiniz resmi açılışa ekleyebilirsiniz

Ekli dosyalar

• ENF3CD.jpg
    ENF3CD.jpg
    369.3 KB · Görüntüleme: 12
osmanke Çevrimdışı

osmanke

Yönetici
Kurucu
7 Haz 2019
3,053
8,631
113
59
TR,İSTANBUL
sungate açılış resimleridir Hepsi ayarlanmış titan modele uygun olarak ayarlanmıştır iyi kullanımlar

Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
Dosya tipi: rar logox1.rar (227,4 KB (Kilobyte), 6x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: rar logox2.rar (216,0 KB (Kilobyte), 6x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: rar logox3.rar (240,8 KB (Kilobyte), 3x kez indirilmiştir)

Ekli dosyalar

• logox1.jpg
    logox1.jpg
    45.6 KB · Görüntüleme: 2
  • logox2.jpg
    logox2.jpg
    42.9 KB · Görüntüleme: 2
  • logox3.jpg
    logox3.jpg
    47.9 KB · Görüntüleme: 2
osmanke Çevrimdışı

osmanke

Yönetici
Kurucu
7 Haz 2019
3,053
8,631
113
59
TR,İSTANBUL
Sungate TITAN Auto-M3u Tools
sadece bu model için özel yapılmıştır

cihaz seri nosu girilerek faydalanabilirsiniz çıkan kodu cihaza otomatik m3u yerine girip
kullanabilirsiniz h.olsun

Ekli dosyalar

• sNtydk.png
    sNtydk.png
    111.8 KB · Görüntüleme: 2
  • Sungate Titan Auto-M3u Tools.rar
    108.5 KB · Görüntüleme: 5
  • ocx ler.rar
    386.5 KB · Görüntüleme: 2

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici