Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Forum dostlarım bir süre aranızda olamiyacagim

O Çevrimdışı

Osman667

Üye
Yeni Üye
26 Ara 2021
15
76
13
47
Değerli dostlarım kayınpederimin rahatsızlığı nedeni ile cuma gününden beridir hastahane de yanında kalmak tayin ve bir süre daha kalacağız bu nedenle sizlerden uzak olacağım rabbim tüm hastalarımıza sifalar versin tekrar görüşmek dileğiyle hayırlı forumlar. dilerim .
[/QUOTEgecmis olsun allah acil şifalar versin

osmanke Çevrimdışı

osmanke

BELKİ SARAYIMIZ YOKTU AMA BİZ HEP KRAL,DIK
Yönetici
Kurucu
7 Haz 2019
3,050
8,628
113
59
TR,İSTANBUL
İyi dilekleriniz için tüm dostlarıma teşekkür ederim hepinizden allah razı olsun bakalım 3 haftalık bir süre var önümüzde inşallah kötü bir sonuç çıkmaz benim korkum sokağımızda oturan çok yakın bir komşumuzun hemde bir bayan benim gibi sol tarafında ağrıları vardı ve hemde özel bir hastahaneye yatırıldı bu operasyon esnasında yanlışlıkla iç organlardan birini kesmişler kadıncağız tam 3 ay komada kaldı bir deri,bir kemik kaldı psikolojisi bozuldu yürüyemez hale geldi ama çok şükür şimdilerde hemen,hemen diyorum çükü konuşma bozukluğu vardı ama düzelmeye başladı terapilerle çok şükür,ki bende hiç biri olmadı rabbime ne kadar şükretsem az ama işte bu sol boşlukta,ki sorun nedir pataloji sonucunda belli olacak işte en büyük sorun benim sigara kullanmam bir türlü bırakamadım mereti benim tahminim,de bundan kaynaklanıyor büyük ihtimalle gastirit yanma ve ağrı bundan kaynaklanıyor değerli dostlarım yeniden hepinize çok,çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için saygılarımla osmanke.

O Çevrimdışı

Osman667

Üye
Yeni Üye
26 Ara 2021
15
76
13
47
İyi dilekleriniz için tüm dostlarıma teşekkür ederim hepinizden allah razı olsun bakalım 3 haftalık bir süre var önümüzde inşallah kötü bir sonuç çıkmaz benim korkum sokağımızda oturan çok yakın bir komşumuzun hemde bir bayan benim gibi sol tarafında ağrıları vardı ve hemde özel bir hastahaneye yatırıldı bu operasyon esnasında yanlışlıkla iç organlardan birini kesmişler kadıncağız tam 3 ay komada kaldı bir deri,bir kemik kaldı psikolojisi bozuldu yürüyemez hale geldi ama çok şükür şimdilerde hemen,hemen diyorum çükü konuşma bozukluğu vardı ama düzelmeye başladı terapilerle çok şükür,ki bende hiç biri olmadı rabbime ne kadar şükretsem az ama işte bu sol boşlukta,ki sorun nedir pataloji sonucunda belli olacak işte en büyük sorun benim sigara kullanmam bir türlü bırakamadım mereti benim tahminim,de bundan kaynaklanıyor büyük ihtimalle gastirit yanma ve ağrı bundan kaynaklanıyor değerli dostlarım yeniden hepinize çok,çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için saygılarımla osmanke.
Geçmiş olsun allah acil şifalar versin

osmanke Çevrimdışı

osmanke

BELKİ SARAYIMIZ YOKTU AMA BİZ HEP KRAL,DIK
Yönetici
Kurucu
7 Haz 2019
3,050
8,628
113
59
TR,İSTANBUL
Forum dostlarım bir süredir devam eden hastalıklarımın yanı sıra şimdi,de maalesef ayak tarağında çatlak oluştu ayak döndü üzerimizde bir uğursuzlık var ama nedir bilmiyorum Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah hepimizi sağlık sıhhatten ayırmasın inşallah selam ve dua ile.

C Çevrimdışı

cafi

Super Mod
Yönetici
Super Mod
7 Haz 2019
1,028
14,257
113
geçmiş olsun osman kardeşim inşalah tüm dertleri tez zamanda atlatır eski sağlığına dönersin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici